رهبر منزل خامنه ای در پاستور

Diposting pada

تصاویر منزل مقام معظم رهبری. دیوارهای سیاهی داشت و رنگش از بین رفته بود.

زندگی ی شخصی ی رهبری که قابل باور نیست

انتصاب نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی از سوی رهبر معظم انقلاب گروه سیاسی الف ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۲۰ ۳۲ 3990918138 ۰ نظر ۵ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت الاسلام حاج شیخ رضا.

رهبر منزل خامنه ای در پاستور. راهکار رهبر انقلاب برای خواندن کتاب خوب کسی که عاشق مسجد کرامت شد گروه کتاب الف ۲۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۰ ۰۷ 3990928014 آیت الله خامنه ای گفتند. رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در منزل سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن تفقد از خانواده شهید شهادت آن مجاهد مخلص و عالی مقام را تبریک و تسلیت گفتند. در ماه های اکتبر و نوامبر ۲۰۲۰ دو کتاب از این نویسنده به زبان انگلیسی در مورد دفتر یا بیت رهبر جمهوری اسلامی منتشر شد.

من بسیاری از رهبران انقلاب های عصر جدید را می شناسم امام یک استثناست. یکی به نام زیر عبای رهبر. دفتر خامنه ای چگونه عمل می کند از سوی موسسه بین المللی مطالعات ایران.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز یکشنبه در سخنان زنده و تلویزیونی به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری سلام الله. بخشی از یک سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دوران دفاع مقدس. دیگر شاید همه می دانند که بیت رهبر انقلاب یعنی منزل مسکونی و محل کار ایشان در این منطقه است.

عضویت در کانال تلگرام جذاب سایت ما. اتاقی که در آن جلسات آقای خامنه ای برگزار می شد خیلی ساده بود. در این منطقه سران نظام جمهورس اسلامی دفتر و دستک دارند از جمله منزل دفتر و حسینیه علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی در این منطقه قرار دارد.

به ایشان گفتم اجازه می دید اتاق را رنگ کنیم ایشان گفت. در خاطرات علی اکبر ناطق نوری آمده که در زمان انتخاب آیت الله خامنه ای به رهبری این مساله مطرح بود. خب نصیحت که فایده ندارد اول یک کتاب خوب بده دستش بعد آن مجله را بگیر.

خبرنگاری از مقام معظم رهبری درخواست کرد که از وضعیت زندگی و خانه ایشان گزارشی تهیه نماید اما ایشان اجازه ندادند و خبرنگار علت را جویا شد آقا فرمودند.

کاخ آیت الله خامنه ای روشنگری

ناگفته های برادر کمتر شناخته شده رهبر انقلاب ایسنا

زمینه چینی رهبر فرقه حاکم بر ایران برای قدرت موروثی سحام محمدی گلپایگانی رییس دفتر رهبری در سفر اخیر خود به شهر قم با حضور در منزل یکی از اعضای جامعه

رهبر معظم انقلاب در منزل من همه افراد بدون استثنا هرشب در حال مطالعه خوابشان مى برد خبرآنلاین

رهبر جریان صدر عراق در منزل سردار شهید سلیمانی عکس جام جم آنلاین

تصاویر عیادت رهبر انقلاب از آیت الله یزدی

مشرق نیوز عکس حضور وزیر دفاع در منزل شهید فخری زاده

رهبر انقلاب در منزل شهید سلیمانی حضور یافتند

عکس منزل پدری مقام معظم رهبری مشرق نیوز

Pin On خبرهای تصویری

عکس حضور در منزل آیت الله آیت اللهی

حضور نماینده رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها و وزیر علوم در منزل شهید فخری زاده ایسکانیوز

حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در منزل سردار شهید سلیمانی

حاج قاسم در راه خدا و انجام وظیفه از هیچکس و هیچ چیز پروا نداشت

قسمت ۵ رازهای زندگی خامنه ای Facebook

بازار آریا حضور رهبر انقلاب در منزل یکی از شهدای اغتشاشات اخیر تهران

تصویری کمتر دیده شده از آیت الله امینی و هاشمی رفسنجانی در منزل آیت الله خامنه ای خبر فوری

گزارش تصویری حضور رهبر انقلاب در منزل چهار خانواده شهید بجنورد High Neck Dress Neck Dress Dresses

شهید حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی شب گذشته 15 اسفندماه در منزل شهید محمدحسین حدادیان از شهدای اغتشاشات اخیر تهران حضور یافتند شهید حدادیان تهران شهادت اغتشاشات شهدای محمدحسین حضرت منزل

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *